Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!

Hakkımızda

SHEMAY.COM.TR

SheMay 2008 yılında kurulmuş 5 kız kardeşin ortak girişimi ile başlayan ve sektörde mütedeyyin kesimin daha özgün ve tasarım gücünde kaliteli bir portföy sunmak için oluşturulan ilk özel butiklerdendir. Müşterilerimizin şıklık ve rahatlığı aynı zamanda sofistike bir duruş ile birleştirme arzusu ile marka şiirselliğinin bir bütünü olarak yeniliklere açık olmaktır.

Ondan fazla tanınmış marka ürünlerini bünyesinde barındıran Ailemiz, 15 yıldır yerel mağazalarında yıllardır hizmet verdiği perakende sektöründe olduğu gibi internette de aynı kalite ile hizmet vermeye başlamıştır. SHEMAY markası adı altında, yoluna devam ettiği sektörde her zaman %100 müşteri memnuniyetini başarının temeli olarak kabul etmektedir.

Sadece hizmet verdiğimiz yerel bölgede değil sosyal medyadaki takipçilerimizin de sevgisini kazandığımız gibi, her gün yenilenen sezonun en trend seçenekleriyle e-ticarette duruşumuzu değiştirmiyoruz.

Mutlu Müşteri

Kurulduğu günden bu zamana kadar olan tüm süreçte "Mutlu Müşteri" ilkesiyle hareket eden SHEMAY AİLESİ, e-ticarette de bu ilkesiyle yoluna yenilenmiş bir alt yapı ile yeniden başlamıştır.

SHEMAY AİLESİ, butik kavramını ve hızlı değişen moda akımını yenilikçi fikirleri ile birleştirip, müşterilerine maksimum memnuniyet, en iyi kalite ve en uygun fiyat politikasıyla sunmak için gecelerini gündüz ederek çalışmaktadır.

Kusursuz müşteri memnuniyeti anlayışı, yenilikçi yapısı ve dinamik kadrosu, trend yaratan tasarımları ile sektördeki yerini alan SHEMAY AİLESİ, yatırımlarını hızla büyütmeye devam etmektedir.

Kalite Garantisi

Web sitemizde satılan tüm ürünlerimiz üretim aşamasından, seçim aşamasına ve siparişinizin paketleme aşamasına kadar kalite kontrol testlerinden geçmektedir.

Güvenli Alışveriş

Shemay.com.tr, veri iletiminde 256 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. Dolayısıyla kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Sitemizde gerçekleşecek tüm alışveriş işlemleri 3Dsecure özelliği zorunlu halde gerçekleşmektedir. Yani yapacağınız tüm alışverişler güvenlidir.

Misyonumuz:

Kalite adına müşteri ve takipçilerine örnek olacak düzeyde bir üretim ile müşterilerimizin tüm taleplerini karşılayabilmek. Hazır giyim sektörünün lokomotifi olabilmek.

Vizyonumuz:

Artan Talebi yeni yatırımlar ile karşılamak. Pazar payını her geçen gün arttırmak, pazarlama konusunda öngörüleri karşılamak, Kurumsal Firma Kimliğini ön plana taşımak, geleceğe güvenle bakabilmek.

Yenilenmiş web sitemizde;  Güvenli Alışveriş, Hızlı Teslimat, Kapıda Ödeme, Ücretsiz Kargo, Hızlı Destek ve daha birçok avantaj sizleri bekliyor.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...